Philips 7000 series XW7263/11 tyčový vysavač / elektrický smeták Tyčový vysavač 2 v 1 Baterie Suché a mokré Bezsáčkové 0,45 l 160 W Černá
Kód: AGDPHIODK0265
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Doba chodu
30 min
Napětí baterie
21,6 V
Doba nabíjení
6 h
Maximální příkon
160 W
Napájecí zdroj
Baterie
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku
0,45 l
Základní materiál
Plast
Typ produktu
Tyčový vysavač 2 v 1
Barva
Černá
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,5 kg
Hloubka
250 mm
Výška
1160 mm
Šířka
255 mm
Údaje o balení
Výška balení
770 mm
Šířka balení
390 mm
Hmotnost včetně balení
11 kg
Hloubka balení
300 mm
Technické údaje
Nebezpečné zboží
Ano
Další charakteristiky
Odnímatelný ruční vysavač
Ano
Výkon
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový / filtrace
Vysávání
Suché a mokré
Záruční doba
2 rok/roky
Hlučnost
75 dB
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Včetně montážního rámečku
Ano
Včetně náhradních kartáčů
Kartáč s LED světly
Hubice na čalounění
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.035 kg |
| EAN: | 8720389042096 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 770 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
