Patriot Memory Signature PSD432G32002S paměťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATSOO0051
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Formát paměti
260-pin SO-DIMM
Typ vnitřní paměti
DDR4
ECC
Ne
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Napětí paměti
1.2 V
CAS latence
22
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Mac
Ano
Komponent pro
Laptop
Frekvence paměti
3200 MHz
Podporované operační systémy Windows
Ano
Vnitřní paměť
32 GB
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9 g
Výška
30 mm
Šířka
69 mm
Hloubka
3 mm
Údaje o balení
Typ balení
Blistr
Výška balení
168 mm
Hloubka balení
16 mm
Hmotnost včetně balení
18 g
Šířka balení
53 mm
Technické údaje
Certifikáty shody
RoHS
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 814914027233 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 60 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
