Patriot Memory PSD416G26662S paměťový modul 16 GB DDR4 2666 MHz
Kód: PAMPATSOO0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vnitřní paměť
16 GB
CAS latence
19
Frekvence paměti
2666 MHz
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
ECC
Ne
Napětí paměti
1.2 V
Certifikace RoHS
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
69 mm
Hmotnost
9,5 g
Výška
30 mm
Hloubka
3 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
16 mm
Hmotnost včetně balení
18,5 g
Výška balení
168 mm
Šířka balení
53 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.023 kg |
| EAN: | 814914025598 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 64 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 16 mm |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Komponent pro: | PC/server |
| Formát paměti: | 260-pin SO-DIMM |
| Typ balení: | Blistr |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
