Noctua NH-U14S počítačové chlazení Procesor Chladič 12 cm Hnědá, Nerezová ocel
Kód: CHLNOCCPU0026
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí
12 V
Spotřeba elektrické energie
1,56 W
Vzhled
Barva
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Výška
150 mm
Hmotnost
935 g
Hloubka
78 mm
Šířka
165 mm
Výkon
Podporované patice procesorů
Socket AM2
Hlučnost (vysoká rychlost)
24,6 dB
Proud vzduchu
140,2 m³/h
Vhodné pro
Procesor
Model
Chladič
Průměr větráku
12 cm
Rychlost otáčení (max)
1500 ot/min
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
150000 h
Kompatibilní procesory
AMD E
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 1.625 kg |
| EAN: | 4716123314950 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
