Noctua NH-U12S počítačové chlazení Procesor Chladič 12 cm Hnědá, Nerezová ocel
Kód: CHLNOCCPU0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí
12 V
Spotřeba elektrické energie
0,6 W
Vzhled
Barva
Nerezová ocel
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
755 g
Výška
125 mm
Šířka
158 mm
Hloubka
71 mm
Výkon
Proud vzduchu
93,4 m³/h
Model
Chladič
Hlučnost (vysoká rychlost)
22,4 dB
Vhodné pro
Procesor
Průměr větráku
12 cm
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
150000 h
Podporované patice procesorů
Socket AM2
Kompatibilní procesory
AMD E
Rychlost otáčení (max)
1500 ot/min
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 1.285 kg |
| EAN: | 4716123314943 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
