Neumann NDH 30 - otevřená studiová sluchátka pro monitorování, editaci a mixování
Kód: MISNEMSLU0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Odnímatelné polštářky na uši
Ano
Průměr snímače
38 mm
Skládací design
Ano
Odnímatelný kabel
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost sluchátek
352 g
Software
Zahrnutý software
RIME
Včetně hardwaru
Ano
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Minimální provozní teplota
5 °C
Maximální teplota
45°C
Styl nošení
Přes hlavu
Doporučené použití
Studio
Délka kabelu
3 m
Typ produktu
Sluchátka
Barva
Černá
Obsah balení
Obsah balení
Látková taška x 1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte.
Materiál
Materiál
Plast
Sluchátka
Akustický systém
Otevřený
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Frekvence sluchátek
12 - 34000 Hz
Impedance
120 ohm
Maximální SPL
104 dB
Harmonické zkreslení (THD)
< 0,03%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 4044155256871 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 265 mm |
| Šířka balení: | 245 mm |
| Délka balení: | 86 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
