Neumann NDH 20 - uzavřená studiová sluchátka pro monitorování, editaci a mixování
Kód: MISNEMSLU0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Průměr snímače
38 mm
Odnímatelné polštářky na uši
Ano
Skládací design
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost kabelu
100 g / 60 g
Hmotnost sluchátek
390 g
Software
Včetně hardwaru
Ano
Zahrnutý software
RIME
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Minimální provozní teplota
10 °C
Maximální teplota
40°C
Styl nošení
Přes hlavu
Barva
Oranžová
Typ produktu
Sluchátka
Délka kabelu
3 m / 3 m
Doporučené použití
Studio
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před použitím si přečtěte uživatelskou příručku a dodržujte všechny bezpečnostní pokyny.
Materiál
Materiál
Hliník
Sluchátka
Maximální SPL
114 dB
Harmonické zkreslení (THD)
<0,1%
Frekvence sluchátek
5 - 30000 Hz
Impedance
150 ohm
Akustický systém
Zavřené
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.186 kg |
| EAN: | 4044155244564 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 89 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 265 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
