Krups Authentic+ XP384E10 kávovar Poloautomatické Espresso kávovar 2 l
Kód: AGDKRUEXP0187
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Výška
288 mm
Hmotnost
3,2 kg
Šířka
200 mm
Hloubka
286 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
5,8 kg
Šířka balení
256 mm
Hloubka balení
342 mm
Výška balení
344 mm
Výkon
Typ náplně
Mletá káva
Umístění přístroje
Pracovní deska
Objem zásobníku vody
2 l
Parní tryska
Ano
Systém na horkou vodu
Ano
Kapacita v šálcích
2 hrnků
Typ produktu
Espresso kávovar
Nastavitelná sílá kávy
Ne
Systém kávových kapslí
Easy Serving Espresso pod (E.S.E.)
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Topný systém
Bojler
Vestavěný mlýnek
Ne
Typ kávovaru
Poloautomatické
Logistická data
Množství na kontejner (20stopový)
646 kusů
Počet na paletě
24 kusů
Množství na vrstvu
8 kusů
Počet vrstev na paletě
3 kusů
Množství na kontejner (40stopový)
1336 kusů
Ergonomie
Barva
Černá
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Viditelná hladina vody
Ano
Typ ovládání
Otočné
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Vestavěný displej
Ne
Jednoduché používání
Ano
Funkce a programy vaření
Příprava cappuccina
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava americana
Ano
Příprava čaje
Ano
Více nápojů
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.67 kg |
| EAN: | 3016661177903 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 375 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
