Katalytické trouby Electrolux EOF5F50BV bílý
Kód: AGDELCPIZ0208
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
A
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Spotřeba energie (konvenční)
0,89 kWh
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí)
0,78 kWh
Index energetické účinnosti (EEI)
95,1
Vzhled
Typ displeje
LED
Otevírání dveří trouby
Vyklápěcí
Umístění ovládání
Čelní
Barva rukojeti
Bílá
Odolnost vůči otiskům prstů
Ano
Typ ovládání
Otočné
Vestavěný displej
Ano
Barva
Bílá
Délka šňůry
1,1 m
Uchycení dveří
Dolů
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ vodítek
Teleskopické
Materiál interiéru
Smalt
Barva konflíků
Bílá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
550 mm
Hmotnost
26,8 kg
Šířka
560 mm
Výška
590 mm
Obsah balení
Plech na pečení
Ano
Teleskopické skluzavky
Ano
Ergonomie
Wi-fi ovládání
Ne
Jednoduché čištění
Ano
Režimy časovače
Doba vaření, Časovač
Typ časovače
Digitální
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek se během používání zahřívá - riziko popálení.
Trouba
Čistá kapacita trouby
65 l
Funkce grilování
Ano
Typ trouby
Elektrický
Rychlé zahřátí
Ano
Počet pecí
1
Konvenční vaření
Ano
Velikost trouby
Střední
Spodní vyhřívání
Ano
Konvekční vaření
Ano
Celková vnitřní kapacita trouby
65 l
Horkovzdušné grilování
Ano
Počet varných programů
8
Vaření v mikrovlnné troubě
Ne
Technologie čištění
Katalýza
Vaření v páře
Ne
Funkce trouby pro rozmrazování
Ano
Zvlhčovací systém
Ano
Možnost pečení na dvou úrovních současně
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 28 kg |
| EAN: | 7333394072784 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 650 mm |
| Šířka balení: | 620 mm |
| Délka balení: | 665 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
