G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-32GVKC paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3600 MHz
Kód: PAMGSKDR40157
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
ECC
Ne
Napětí paměti
1.35 V
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Rychlost SPD
2133 MHz
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
Frekvence paměti
3600 MHz
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Komponent pro
PC/server
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Typ chlazení
Chladič
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Napětí SPD
1.2 V
Typ vnitřní paměti
DDR4
CAS latence
16
Vnitřní paměť
32 GB
Formát paměti
288-pin DIMM
Hmotnost a rozměry
Výška
42 mm
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 4713294223623 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 144 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
