Electrolux EHF6343FOK varná deska Černá Vestavěné 60 cm Keramický 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0130
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Příkon (elektřina)
6400 W
Vzhled
Barva
Černá
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Výkon varné zóny 1
1200 W
Umístění varné zóny 1
Vpravo vepředu
Typ varné zóny 4
Mírný var
Typ varné desky
Keramický
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Počet varných zón
4 zóna/zón
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Materiál povrchu
Sklokeramický
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Výkon varné zóny 4
1200 W
Typ varné zóny 1
Mírný var
Umístění přístroje
Vestavěné
Výkon varné zóny 3
1700 W
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Forma rámečku
Úkos
Umístění varné zóny 4
Levá zadní část
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Průměr varné zóny 1
145 mm
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Průměr varné zóny 4
145 mm
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Šířka varné desky
60 cm
Výkon varné zóny 2
2300 W
Průměr varné zóny 3
180 mm
Typ varné zóny 2
Velký
Průměr varné zóny 2
210 mm
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Šířka
590 mm
Délka šňůry
1,5 m
Instalační šířka oddílu
56 cm
Výška
38 mm
Hloubka
520 mm
Ergonomie
Jednoduché čištění
Ano
Umístění ovládání
Horní přední
Typ ovládání
Dotyk
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Bzučák
Ano
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.8 kg |
| EAN: | 7332543484140 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 680 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
