DeWALT DWST1-71196 rudl Kov, Plast Plošinový vozík
Kód: NREDEWWOZ0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Plošinový vozík
Nastavitelná rukojeť
Ano
Materiál
Kov, Plast
Maximální zátěž
150 kg
Barva
Stříbrná
Počet koleček
4 kolo/kola
Sklopný
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
700 mm
Šířka
490 mm
Hloubka
285 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.7 kg |
| EAN: | 3253561711961 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 690 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
