DeWALT DWE4257KT-QS úhlová bruska 12,5 cm 10000 ot/min 2,6 kg
Kód: NELDEWSKA0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Šedá
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Výstupní výkon
1500 W
Napájecí zdroj
AC
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,6 kg
Uživatelská příručka
Ano
Výkon
Volnoběžná rychlost (min)
2800 ot/min
Volnoběžná rychlost (max)
10000 ot/min
Průměr brusného kotouče
12,5 cm
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před výměnou disku nebo prováděním údržby vždy odpojte zástrčku ze zásuvky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5035048659786 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
