DEWALT DWE4117 úhlová bruska 125 mm 950W 1,99 kg Žlutá
Kód: NELDEWSKA0045
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelný chránič
Ano
Barva
Žlutá
Nastavitelná rychlost
Ne
Vlákno brusného kotouče
M14
Ochranný kryt bez nářadí
Ano
Příkon
Výstupní výkon
950 W
Napájecí zdroj
AC
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,99 kg
Výška
80 mm
Délka
270 mm
Výkon
Průměr brusného kotouče
12,5 cm
Volnoběžná rychlost (max)
12000 ot/min
Obsah balení
Přídavná rukojeť
Ano
Ochranný kryt
Ano
Včetně pojistné matice
Ano
Včetně francouzského klíče
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte v blízkosti hořlavých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.18 kg |
| EAN: | 5035048740439 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
