DeWALT DCB126-XJ baterie/nabíječka pro AKU nářadí
Kód: ADEDEWADE0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Logistická data
Počet kusů v balení
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám nebo ohni.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.455 kg |
| EAN: | 5035048734568 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
