Deuter Kid Comfort Active SL Dětské nosítko na záda Polyamid, Denim
Kód: DIODUTNOS0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doporučené pohlaví
Chlapec/děvče
Maximální nosnost
24 kg
Typ produktu
Dětské nosítko na záda
Barva
Modrá
Úchyty
Ano
Materiál
Polyamid
Voděodolný
Ano
Přizpůsobitelné popruhy
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
700 mm
Hmotnost
2,65 kg
Šířka
430 mm
Hlasitost
12 l
Hloubka
340 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte dítě bez dozoru, pokud používáte nosítko.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečení |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.85 kg |
| EAN: | 4046051115511 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 770 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 420 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
