Deuter Kid Comfort Active Dětské nosítko na záda Polyamid Zelená
Kód: DIODUTNOS0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Zelená
Typ produktu
Dětské nosítko na záda
Úchyty
Ano
Lineární hustota
210 D
Doporučené pohlaví
Chlapec/děvče
Materiál
Polyamid
Maximální nosnost
22 kg
Voděodolný
Ano
Přizpůsobitelné popruhy
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
430 mm
Hmotnost
2,68 kg
Výška
700 mm
Hloubka
340 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Ujistěte se, že všechny popruhy jsou řádně zajištěny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečení |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.88 kg |
| EAN: | 4046051133966 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 770 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
