DeLonghi KBOV 2001.BK elektrická konvice 1,7 l Černá, Hnědá 2000 W
Kód: AGDDLOCZE0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Základní materiál
Nerezová ocel
Barva
Bronzová
Nastavitelný termostat
Ne
Indikátor úrovně vody
Ano
Objem zásobníku vody
1,7 l
Skrytý výhřevný prvek
Ano
Filtrace
Ano
Příkon
Příkon
2000 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
230 mm
Výška
265 mm
Hmotnost
1,3 kg
Hloubka
230 mm
Ergonomie
Bezkabelový
Ano
Široce otevíratelné víko
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Otočitelnost o 360°
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 8004399771956 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 235 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
