DeLonghi INISSIA EN 80.B Kapslový kávovar 0,8 l Poloautomatické
Kód: AGDDLOEXP0191
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1260 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Automatické vypnutí
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
230 mm
Šířka
120 mm
Hloubka
320 mm
Hmotnost
2,4 kg
Výkon
Nádoba na mléko
Ne
Vestavěný mlýnek
Ne
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ kávovaru
Poloautomatické
Kapacita v šálcích
10 hrnků
Typ produktu
Kávovar na kapsle
Typ náplně
Kávová kapsle
Systém kávových kapslí
Nespresso
Maximální provozní tlak
19 bar
Objem zásobníku vody
0,8 l
Ergonomie
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Funkce standby
Ano
Vestavěný displej
Ne
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Černá
Bezpečnostní upozornění
Varování
Toto zařízení může obsahovat horké kapaliny pod tlakem – manipulujte s ním opatrně.
Funkce a programy vaření
Příprava espressa
Ano
Příprava kávy
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.115 kg |
| EAN: | 8004399327924 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
