Bosch Serie 2 BGBS2BU1T vysavač 3,5 l Cylindrový Suchý 850 W Prachový sáček
Kód: AGDBOSODK0110
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Napájecí zdroj
AC
Proud
10 A
Maximální příkon
850 W
Vzhled
Barva
Modrá
Model
Cylindrový
Objem prachové nádoby/sáčku
3,5 l
Vysávání
Suchý
Typ trubice
Teleskopický
Počet koleček
3 kolo/kola
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Hmotnost a rozměry
Výška
237 mm
Hmotnost včetně balení
5,9 kg
Šířka
290 mm
Hmotnost
4,2 kg
Šířka balení
305 mm
Výška balení
325 mm
Hloubka balení
490 mm
Hloubka
367 mm
Hmotnost (bez příslušenství)
3 kg
Výkon
Vzduchový filtr
Mikro
Pracovní dosah
8 m
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Správné použití
Domácí
Obsah balení
Hubice na čalounění
Ano
Štěrbinový nástavec
Ano
Ergonomie
Automatický navíječ kabelu
Ano
Délka šňůry
5 m
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.955 kg |
| EAN: | 4242005310937 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
