Biostar NVIDIA GTX1660SUPER GeForce GTX 1660 SUPER 6 GB GDDR6
Kód: VGABIONVD0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ
GeForce GTX 1660 SUPER
Rychlost přetaktování procesoru
1785 MHz
CUDA jádra
1408
CUDA
Ano
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Takt procesoru
1530 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Hmotnost a rozměry
Výška
125 mm
Délka
225 mm
Hloubka
45 mm
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
1
Rozhraní
PCI Express 3.0
Počet DVI-D portů
1
Verze DisplayPortu
1.4a
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměť grafické karty
6 GB
Paměťová sběrnice
192 bit
Šířka pásma paměti (max)
8 GB/s
Výkon
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
PhysX
Ano
Verze DirectX
12 Ultimate
NVIDIA Ansel
Ano
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
Integrovaný TV tuner
Ne
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 4712960684423 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
