Beyerdynamic DT 990 PRO 80 OHM Black Limited Edition - otevřená studiová sluchátka
Kód: MISBYESLU0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiová sluchátka
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
250 g
Další charakteristiky
Konektor 2,5 mm
Ne
Možnosti připojení
Bluetooth
Ne
USB konektivita
Ne
Technologie propojení
Kabel
RF konektivita
Ne
Povrchová úprava konektoru
Zlato
Konektor 3,5 mm
Ano
Konektor 6,35 mm
Ne
Výkon
Barva
Černá
Délka kabelu
3 m
Doporučené použití
Hudba
Styl nošení
Přes hlavu
Obsah balení
Množství
1
Audio adaptéry součástí balení
6ˌ3 mm
Sluchátka
Citlivost sluchátek
96 dB
Impedance
80 ohm
Akustický systém
Zavřené
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,2%
Frekvence sluchátek
5 - 35000 Hz
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Typ ovladače
Dynamický
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 4010118718038 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 221 mm |
| Délka balení: | 234 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
