Beyerdynamic DT 770 Pro X 48 ohm - uzavřená studiová sluchátka
Kód: MISBYESLU0045
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
305 g
Možnosti připojení
Konektor 3,5 mm
Ano
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Styl nošení
Přes hlavu
Barva
Černá
Typ produktu
Sluchátka
Doporučené použití
Jeviště/studio
Barva kabelu
Černá
Určeno pro děti
Ne
Obsah balení
Množství
1
Sluchátka
Citlivost sluchátek
112 dB
Impedance
48 ohm
Akustický systém
Zavřené
Maximální vstupní výkon
210 mW
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,5%
Frekvence sluchátek
5 - 40000 Hz
Mikrofon
Typ mikrofonu
Není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 4010118001543 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
