Beyerdynamic DT 1990 PRO MK II - otevřená studiová sluchátka
Kód: MISBYESLU0031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Technické údaje
Hmotnost (bez kabelu)
376 g
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Délka kabelu
3 m x 1; 5 m x 1
Odnímatelný kabel
Ano
Výkon
Typ produktu
Sluchátka
Doporučené použití
Studio
Styl nošení
Přes hlavu
Barva
Černá
Obsah balení
Obsah balení
Sluchátka
Sluchátka
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Impedance
30 ohm
Frekvence sluchátek
5 - 40000 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| EAN: | 4010118001550 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 280 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
