Apple TV 4K Černá, Stříbrná 4K Ultra HD 128 GB Wi-Fi Připojení na síť Ethernet
Kód: MULAPPMUL0175
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Model procesoru
A15
Výrobce procesoru
Apple
Úložná média
Vnitřní kapacita pro ukládání
128 GB
Integrovaná čtečka karet
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
93 mm
Výška
31 mm
Hmotnost
214 g
Hloubka
93 mm
Software
Podporované formáty zvukových souborů
WAV
Podporované formáty obrázků
JPEG
Média pro přehrávání
H.264
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Připojení na síť Ethernet
Ano
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10
Wi-Fi
Ano
Verze HDMI
2.1
Verze Bluetooth
5.0
HDMI
Ano
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Výkon
Obnovovací frekvence
60 fps
Zobrazovací formát
2160p
Barva
Stříbrná
Typ HD rozlišení
4K Ultra HD
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 194253097280 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 75 mm |
| Šířka balení: | 147 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nabídka produktů jednoho z předních výrobců elektroniky
