AMD Ryzen 7 9800X3D procesor 4,7 GHz 104 MB L2 & L3 (100-100001084WOF) Krabice
Kód: PROAMDRYZ0323
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 7
Model procesoru
9800X3D
Výrobce procesoru
AMD
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Thermal Design Power (TDP)
120 W
Počet jader procesoru
8
Krabice
Ano
Litografie procesoru
TSMC 4nm FinFET
Počet vláken procesoru
16
Základní frekvence procesoru
4,7 GHz
Vyrovnávací paměť procesoru
104 MB
Architektura profesoru
AMD Zen 5
Takt procesoru při přetaktování
5,2 GHz
Včetně chladiče
Ne
Maximální teplota
95°C
Typ paměti cache procesoru
L2 & L3
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Maximální počet linek PCI Express
24
Podpora instrukčních sad
AVX 2.0
Verze PCI Express slotů
5.0
Paměť
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Frekvence paměti podporované procesorem
5600
Maximální podporovaná RAM
192 GB
Typy paměti podporované procesorem
DDR5
Grafika
Počet grafických jader
2
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon 610M
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Taktování GPU
2200 MHz
I/O konfigurace
Počet portů USB 2.0 typu A
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A
4
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 730143315289 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 35 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
