AMD Ryzen 5 5600XT procesor 3,7 GHz 32 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0325
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Provozní režimy procesoru
64bitový
Model procesoru
5600XT
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 5
Základní frekvence procesoru
3,7 GHz
Litografie procesoru
7 nm
Takt procesoru při přetaktování
4,7 GHz
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Vyrovnávací paměť procesoru
32 MB
Včetně chladiče
Ano
Generace procesoru
AMD Ryzen 5000 Series
Výrobce procesoru
AMD
Patice procesoru
Socket AM4
Počet vláken procesoru
12
Počet jader procesoru
6
Typ paměti cache procesoru
L3
Vlastnosti
Verze PCI Express slotů
4.0
Maximální počet linek PCI Express
24
Paměť
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typy paměti podporované procesorem
DDR4-SDRAM
Frekvence paměti podporované procesorem
3200 MHz
Maximální interní paměť podporovaná procesorem
128 GB
Grafika
Model grafického adaptéru na kartě
Není dostupný
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Bezpečnostní upozornění
Varování
Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 730143316613 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
