AMD Ryzen 5 5600 procesor 3,5 GHz 32 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0194
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Včetně chladiče
Ano
Počet vláken procesoru
12
Krabice
Ano
Základní frekvence procesoru
3,5 GHz
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Litografie procesoru
7 nm
Model procesoru
5600
Vyrovnávací paměť procesoru
32 MB
Typ paměti cache procesoru
L3
Patice procesoru
Socket AM4
Takt procesoru při přetaktování
4,4 GHz
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 5
Počet jader procesoru
6
Výrobce procesoru
AMD
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Kód harmonizovaného systému
85423119
Verze PCI Express slotů
4.0
Paměť
Frekvence paměti podporované procesorem
3200 MHz
Typy paměti podporované procesorem
DDR4-SDRAM
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Model grafického adaptéru na kartě
Není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 730143314190 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
