AMD Ryzen 5 5500 procesor 3,6 GHz 16 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0195
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Model procesoru
5500
Výrobce procesoru
AMD
Počet vláken procesoru
12
Včetně chladiče
Ano
Typ paměti cache procesoru
L3
Patice procesoru
Socket AM4
Provozní režimy procesoru
64bitový
Krabice
Ano
Vyrovnávací paměť procesoru
16 MB
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Takt procesoru při přetaktování
4,2 GHz
Počet jader procesoru
6
Základní frekvence procesoru
3,6 GHz
Litografie procesoru
7 nm
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 5
Vlastnosti
Verze PCI Express slotů
3.0
Oblast trhu
Desktop
Paměť
Frekvence paměti podporované procesorem
2667 MHz
ECC
Ne
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typy paměti podporované procesorem
DDR4-SDRAM
Non-ECC
Ano
Grafika
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Model grafického adaptéru na kartě
Není dostupný
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85423119
Speciální funkce procesoru
Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology)
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.435 kg |
| EAN: | 730143314121 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 75 mm |
| Šířka balení: | 137 mm |
| Délka balení: | 134 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
