Akumulátorová vrtačka/šroubovák Li-Ion 12V 2,0Ah DeWALT DCD710D2
Kód: NAKDEWWWK0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
12 V
Kapacita baterie
2 Ah
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Výška
195 mm
Hloubka
185 mm
Hmotnost
1,1 kg
Šířka
50 mm
Technické údaje
Barva
Žlutá
Upínací rozsah sklíčidla (min)
1 mm
Vrtání
Ano
Upínací rozsah sklíčidla (max)
1 cm
Šroubování
Ano
Počet rychlostí
2
Průměr šroubu (max)
1 cm
Výkon
Maximální točivý moment (tvrdé aplikace)
24 Nm
Průměr vrtání do oceli (max.)
1 cm
Maximální točivý moment (měkký spoj)
15 Nm
Vydávání vibrací
2,5 m/s²
Průměr vrtání do dřeva (max.)
2 cm
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
1500 ot/min
Nastavení točivého momentu
15
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
400 ot/min
Vestavěné světlo
Ano
Obsah balení
Počet článků baterie
2
Pouzdro na přenášení
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Balení baterií
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.82 kg |
| EAN: | 5035048453247 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
