AKG K240 Studio - studiová sluchátka do uší, polootevřená
Kód: MISAGKSLU0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Šířka
190 mm
Hmotnost
240 g
Hloubka
110 mm
Výška
200 mm
Další charakteristiky
Konektor 2,5 mm
Ne
Možnosti připojení
Bluetooth
Ne
Konektor 6,35 mm
Ano
Konektor 3,5 mm
Ano
USB konektivita
Ne
Technologie propojení
Kabel
RF konektivita
Ne
Výkon
Barva
Černá
Typ produktu
Sluchátka
Délka kabelu
3 m
Odnímatelný kabel
Ano
Styl nošení
Přes hlavu
Obsah balení
Audio adaptéry součástí balení
6ˌ3 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek obsahuje lithiové baterie, které mohou představovat nebezpečí požáru.
Sluchátka
Maximální vstupní výkon
200 mW
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Citlivost sluchátek
104 dB
Frekvence sluchátek
15 - 25000 Hz
Akustický systém
Polootevřený
Impedance
55 ohm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 9002761026733 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
