AKG K240 MKII - studiová sluchátka do uší, polootevřená
Kód: MISAGKSLU0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Šířka
190 mm
Výška
200 mm
Hmotnost
240 g
Hloubka
110 mm
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Konektor 6,35 mm
Ano
Konektor 3,5 mm
Ano
Výkon
Délka kabelu
3 m
Barva
Šedá
Typ produktu
Sluchátka
Styl nošení
Přes hlavu
Odnímatelný kabel
Ano
Doporučené použití
Hudba
Obsah balení
Audio adaptéry součástí balení
6ˌ3 mm
Dodávané kabely
Audio (3ˌ5 mm)
Náušníky
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se dlouhodobému používání při vysoké hlasitosti, aby nedošlo k poškození sluchu.
Sluchátka
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Frekvence sluchátek
15 - 25000 Hz
Impedance
55 ohm
Citlivost sluchátek
104 dB
Maximální vstupní výkon
200 mW
Akustický systém
Zavřené
Mikrofon
Typ mikrofonu
Není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.482 kg |
| EAN: | 9002761021196 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 225 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
