ZWILLING FOUR STAR 35148-507-0 sada kuchyňských příborů/nožů ve stojanu 7 kusů Šedá
Kód: AGDZWLSZT0100
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Včetně šéfkuchařského nože
Ano
Včetně sekacího nože
Ne
Barva
Šedá
Otvor na nůžky
Ano
Včetně nože na sýr
Ne
Barva čepele
Nerezová ocel
Včetně filetovacího nože
Ne
Včetně vykosťovacího nože
Ne
Včetně steakového nože
Ne
Vhodný do myčky
Ano
Typ produktu
Sada nožů/příborů ve stojanu
Včetně nože santoku
Ne
Včetně okrajovacího nože
Ano
Včetně nože na rajčata
Ne
Včetně kuchyňských nůžek
Ano
Včetně nože na chleba
Ano
Včetně porcovacího nože
Ne
Obsah balení
Počet přiložených produtků
7 kusů
Držák nožů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 300 měsíců |
| Hmotnost: | 2.81 kg |
| EAN: | 4009839531224 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 415 mm |
| Délka balení: | 205 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
