ZWILLING 36815-016-0 vakuová balička Modrá, Bílá
Kód: AGDZWLPNZ0031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezpečnostní spínač
Ano
Funkce vakuové baličky
Vakuové zatavení
Barva
Modrá
Typ ovládání
Knoflíky
Počet vývěv
1
Údaje o balení
Včetně role
Ano
Materiál nádoby na skladování jídla
Plast
Počet nádob na uskladňování potravin
2 kusů
Objem vakuového zásobníku potravin
1100 ml
Včetně vakuové nádoby na potraviny
Ano
Počet vakuových pytlů
7
Technické údaje
Záruční doba
2 rok/roky
Udržitelnost
Neobsahuje
Bisfenol A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.99 kg |
| EAN: | 4009839655319 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
