ZWILLING 35621-004-0 sada kuchyňských příborů/nožů 7 kusů Sada nožů/příborů v pouzdru
Kód: AGDZWLSZT0088
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Včetně nože na sýr
Ne
Materiál rukojeti
Plast
Včetně porcovacího nože
Ne
Materiál skříně
Bamboo
Včetně nože na chleba
Ano
Otvor na nůžky
Ano
Vhodný do myčky
Ano
Barva rukojeti
Černá
Včetně steakového nože
Ne
Barva držáku na nože
Dřevo
Včetně sekacího nože
Ne
Včetně okrajovacího nože
Ano
Typ produktu
Sada nožů/příborů v pouzdru
Včetně filetovacího nože
Ne
Včetně nože na rajčata
Ne
Barva čepele
Nerezová ocel
Včetně nože santoku
Ne
Včetně šéfkuchařského nože
Ano
Včetně vykosťovacího nože
Ne
Včetně kuchyňských nůžek
Ano
Materiál ostří
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Délka ostří nože 4
10 cm
Hmotnost
2,4 kg
Délka ostří nože 2
20 cm
Šířka
160 mm
Výška
150 mm
Hloubka
365 mm
Délka čepele
20 cm
Délka ostří nože 3
13 cm
Obsah balení
Počet přiložených produtků
7 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 300 měsíců |
| Hmotnost: | 2.655 kg |
| EAN: | 4009839282119 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
