Zubní kartáček Oral-B iO9 Black Onyx
Kód: AGDBRASDZ0319
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Režimy čištění zubů
Péče o dásně
Nastavitelná rychlost
Ano
Tvar kartáče
Kulatý
Tlakový senzor
Ano
Režimy délky časovače
2 min
Účel
Dospělý
Typ zubního kartáčku
Oscilačně rotační kartáček
Barva
Černá
Barva rukojeti
Černá
Integrovaný časovač
Ano
Počet čisticích programů
7
Příkon
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Nabíjecí
Ano
Bateriový provoz
Ano
Napájecí zdroj
Baterie
Obsah balení
Nádoba na tipy
Ano
Cestovní pouzdro
Ano
Počet držáků
1 kusů
Nabíječka
Ano
Hlava kartáčku dodávané v balení
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.91 kg |
| EAN: | 4210201449485 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 253 mm |
| Šířka balení: | 176 mm |
| Délka balení: | 96 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
