ZTE G5C - Dvoupásmový gigabitový ethernetový (2,4 GHz / 5 GHz) bezdrátový směrovač Wi-Fi 6 4G/5G v bílé barvě
Kód: KILZTER4G0081
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Zabudovaný procesor
Ano
4G LTE
Ano
5G
Ano
Příkon
Vstupní frekvence adaptéru
50 - 60 Hz
Vstupní napětí adaptéru
110 - 240 V
Vzhled
Typ produktu
Stolní router
Barva
Bílá
Typ antény
Vnitřní
LED indikátory
Výkon
Hmotnost a rozměry
Hloubka
110 mm
Výška
172 mm
Hmotnost
378 g
Šířka
62,5 mm
Možnosti připojení
Konektor(y)
1x RJ11, 2x RJ45 LAN
Ethernet WAN
Ano
Napájecí konektor
Ano
Typ SIM karty
NanoSIM
Obsah balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte extrémním teplotám.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Wi-Fi standard
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy Wi-Fi
802.11g
Síťové standardy
IEEE 802.11ax
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 6902176125553 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
