Základní deska ASRock B650M-H/M.2+
Kód: PLYASRAM50021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Kompatibilní procesory
AMD Ryzen™ 7
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Výrobce procesoru
AMD
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet
Ano
Typ rozhraní Ethernetu
2.5 Gigabit Ethernet
Wi-Fi
Ne
Řadič LAN
Realtek 8111H
Vlastnosti
Zvukový čip
Realtek ALC897
Typ základní desky
Micro ATX
Zvukové výstupní kanály
7.1 kanály/kanálů
Řada čipsetu základní desky
AMD
Čipset základní desky
AMD B650
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Hmotnost a rozměry
Hloubka
226 mm
Šířka
244 mm
Paměť
Maximální vnitřní paměť
96 GB
Typ paměťových slotů
DIMM
Bez vyrovnávací paměti
Ano
Počet paměťových slotů
2
Podporované typy paměti
DDR5-SDRAM
Rozšiřující sloty
Počet slotů M.2 (M)
1
Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x)
1
Sloty PCI Express x1 (Gen 4.x)
1
Řadiče ukládacích zařízení
Podporovaná rozhraní úložiště
M.2, SATA III
Podpora RAID
Ano
Úrovně RAID
1
Podporované typy úložišť
HDD & SSD
BIOS
Typ BIOSu
UEFI AMI
Interní vstupy/výstupy
Počet konektorů SATA III
4
Konektor ATX zdroje (24-pin)
Ano
Konektor TPM
Ano
EPS napájecí konektor (8pin)
Ano
Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
2
Konektory USB 2.0
2
Audiokonektor na předním panelu
Ano
Konektor ventilátoru procesoru
Ano
Vstupně výstupní konektory na zadním panelu
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano
Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C
1
Verze DisplayPortu
1.4
Počet portů USB 2.0
2
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
3
Tlačítko Back-to-BIOS
Ano
Line-in
Ano
Počet připojení DisplayPorts
1
Počet HDMI portů
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.985 kg |
| EAN: | 4710483943768 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 60 mm |
| Šířka balení: | 275 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
