Yato YT-38901 Sada nářadí XXL 1/4-1/2" 122 položek
Kód: NREYATZKL0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Sada nářadí
Barva
Chrom
Počet kusů v balení
122 kusů
Obsah balení
Včetně kleští
Ano
Prodlužovací tyč
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Obsah soupravy
bity na zásuvce: ploché 1/4’ (6.3 mm): 4, 5.5, 6.5 mm (L=37 mm), Phillips 1/4’ (6.3 mm): PH1, PH2, PH3 (L=37 mm), Pozidrive 1/4’ (6.3 mm): PZ2, PZ3 (L=37 mm)
Velikosti klíčů/kapes
Nasadki 1/4": 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm, L= 25 mm
Včetně kladiva
Ano
Včetně držadel
Rukojeť ráčny
Počet šroubováků
4
Délka prodlužovací tyče
1/2", L= 254 mm; 1/4", L= 150 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.36 kg |
| EAN: | 5906083389016 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 340 mm |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
