Yato YT-38872 sada mechanického nářadí 128 nástroje/nástrojů
Kód: NREYATKLU0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál
Chrom Vanadová ocel
Technické údaje
Barva skříně
Černá
Typ francouzského klíče
Očkový klíč
Včetně odstraňovače izolace z drátů
Ne
Velikosti klíčů/kapes
16 mm
Včetně kleští
Ne
Včetně francouzského klíče
Ano
Včetně šroubováků/bitů
Torx
Včetně pily
Ne
Včetně kladiva
Ne
Včetně pilníku
Ne
Včetně odizolovacích kleští
Ne
Ráčna v ceně
Ano
Velikosti prodlužovacího kabelu (anglosaská stupnice)
1/4
Včetně prodlužovacího kabelu
Ano
Obsah balení
Množství nástrojů
128 nástroje/nástrojů
Obsah soupravy
bity: ploché 3/8“ (9,5 mm): (L=70 mm), Phillips 3/8“ (9,5 mm): PZID: 5,5, 6,5 mm (L=70 mm), PZID: 5,5, 6,5 mm (L=70 mm): (L=70 mm), Torx 3/8“ (9,5 mm): PH1, PH2, PH3 (L=70 mm): T20, T30, T40, T45, T50
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dbejte na to, aby nedošlo k poškození nástroje při používání, což může mít za následek zranění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 5906083388729 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 332 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
| Velikosti šroubováků/bitů: | 1/4 ": Ph1; Ph2 1/4 ": Pz1; Pz2 1/4 ": 4; 5.5; 7 mm Hex 1/4 ": 3; 4; 5; 6 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
