Yamaha HS8S subwoofer Černá 150 W
Kód: NGLYAMGLO0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bass reflex
Ano
Materiál
MDF
Barva
Černá
Příkon
Spotřeba elektrické energie
70 W
Hmotnost a rozměry
Šířka subwooferu
30 cm
Hloubka subwooferu
38,9 cm
Hmotnost subwooferu
12,5 kg
Výška subwooferu
35 cm
Možnosti připojení
XLR vstup
Ano
Subwoofer
Počet subwooferů
1
RMS výkon subwooferu
150 W
Průměr subwooferu (imperiální)
20,3 cm (8")
Frekvenční pásmo subwooferu
22 - 160 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.23 kg |
| EAN: | 4957812533157 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 455 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 480 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
