Yamaha Arius YDP-S35B - digitální piano
Kód: IKLYAMPIA0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Typ produktu
Digitální piano
Příkon
Maximální spotřeba energie
9 W
Klávesnice
Počet klíčů
88 klíče/klíčů
Zvuk
Maximální polyfonie (noty)
192
Zvukové efekty
Ozvěna
Hmotnost a rozměry
Šířka
1353 mm
Hmotnost
37 kg
Hloubka
296 mm
Výška
792 mm
Technické údaje
Vestavěné reproduktory
Ano
Počet pedálů
3
Výstupní výkon zesilovače
2 x 8 W
Počet reproduktorů
2
Sostenuto pedál
Ano
Měkký pedál
Ano
Tlumicí pedál
Ano
Možnosti připojení
Výstupy pro sluchátka
2
USB port
Ano
Výkon
Počet demo písniček
10
Metronom
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 47.65 kg |
| EAN: | 4957812675963 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 518 mm |
| Šířka balení: | 1450 mm |
| Délka balení: | 440 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
