Yamaha ARIUS YDP-145B - digitální piano
Kód: IKLYAMPIA0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ovládání hlasitosti
Knoflík
Počet kláves na klávesnici
88
Počet reproduktorů
2
RMS výkon
2 x 8 W
Maximální polyfonie (noty)
192
Vestavěné reproduktory
Ano
Typ produktu
Digitální piano
Barva
Černá
Zvukové efekty
Reverb
Počet přednastavených programů
10
Příkon
Stejnosměrné vstupní napětí
12 V
Typ zdroje
Síť
Hmotnost a rozměry
Výška
81,5 cm
Hloubka
42,2 cm
Hmotnost
38 kg
Šířka
135,7 cm
Možnosti připojení
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
2
Počet portů USB
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 45 kg |
| EAN: | 4957812674768 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1430 mm |
| Šířka balení: | 570 mm |
| Délka balení: | 420 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
