Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact 27 m² 60 dB 27 W Bílá
Kód: AGDXAOOCZ0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pracuje s Google Assistant
Ano
Typ motoru
DC
Určen pro prostory až do
27 m²
Senzor částic ve vzduchu
Ano
Hladina hluku (noční režim)
20 dB
Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon
Ano
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Ovládání hlasem
Ano
Vzduchový výkon
230 m³/h
Hlučnost
60 dB
Příkon
Maximální spotřeba energie
27 W
Vzhled
Barva
Bílá
Umístění
Podlaha, Tabulka
Vestavěný displej
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,2 kg
Výška
355 mm
Hloubka
220 mm
Šířka
220 mm
Filtrování
Filtrační schopnost
Cigaretový kouř
Filtrace částic
0,3 µm
HEPA filtr
Ano
Maximální životnost filtru
12 měsíc/ů
Filtr pevných částic
Ano
Anti alergenní filtr
Ano
Filtruje prach/pyl
99,97%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| EAN: | 6934177775345 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 275 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 270 mm |
| Certifikace: | TÜV Rheinland |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
