Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6,5l (Bílá)
Kód: AGDXAOFRY0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon
1800 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Materiál nádoby
PTFE
Wi-fi pásmo
Jednopásmový (2,4 GHz)
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Nepřilnavá vnitřní mísa
Ano
Wi-Fi standard
802.11b/g/n
Vyjímatelná miska
Ano
Typ ovládání
Knoflík
Úchyty
Ano
Typ konstrukce
Samostarný
Barva
Bílá
Umístění přístroje
Samostatné
Hmotnost a rozměry
Výška
389 mm
Šířka
287 mm
Hloubka
317 mm
Hmotnost
5,4 kg
Hmotnost včetně balení
6,5 kg
Výkon
Teplota (min)
40 °C
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Funkce smažení
Ano
Kapacita
6,5 l
Teplota (max)
220 °C
Filtrace
Ano
Funkce pečení
Ano
Obsah balení
Obsah balení
Fritéza x 1
Indikátory
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LCD
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.628 kg |
| EAN: | 6941812729311 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 335 mm |
| Šířka balení: | 425 mm |
| Délka balení: | 355 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
