Xerox 013R00691 tonerová náplň 1 kusů
Kód: TONXERXEB0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kompatibilita značky
Xerox
Počet kusů v balení
1 kusů
Hmotnost a rozměry
Výška
120 mm
Šířka
235 mm
Hloubka
380 mm
Hmotnost
862 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Velikost balení (š x h x v)
121,9 x 381 x 236,2 mm (4.8 x 15 x 9.3")
Výška balení
236,2 mm
Hloubka balení
381 mm
Hmotnost včetně balení
780 g
Váha balení
0,776 kg (1.71 lbs)
Šířka balení
121,9 mm
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84439990
Číslo ECCN
EAR99
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s kůží a očima.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 095205069044 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
| Kompatibilita: | Xerox B225 Multifunction Printer Xerox B230 Printer Xerox B235 Multifunction Printer |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
