WOLFSBLUT VetLine Gastrointestinal Duck - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPWBLKAS0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Stáří zvířete
Dospělí
Hlavní příchuť
Kachna
Řada
WOLFSBLUT VetLine
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Další funkce
Podpora trávení
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bez cukru
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Typ balení
Taška
Forma dávkování
Pevný
Bez sóji
Ano
Bezlepkový
Ano
Specifické potřeby zvířete
Citlivý žaludek
Hmotnost
12 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
9,5%
Bílkoviny
20%
Obsah tuku
10%
Hrubá vláknina
2,8%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.1 kg |
| EAN: | 4260603786558 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 580 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
