WOLFSBLUT Jack Rabbit - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie
Pro vašeho psa
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bez umělých barviv
Ano
Typ balení
Taška
Bez cukru
Ano
Bez sóji
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hlavní příchuť
Králík
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Hmotnost
12,5 kg
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Bezlepkový
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
28%
Hrubá vláknina
2,5%
Hrubý popel
8,5%
Obsah tuku
19%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.6 kg |
| EAN: | 4260603784950 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
