WIDEOREJESTRATOR VANTRUE N5 NEXUS 5
Kód: EIAVNTREJ0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Kompatibilní paměťové karty
MicroSD (TransFlash)
Použitelná karta o maximální kapacitě
512 GB
Příkon
Typ zdroje
USB
Zvuk
Nahrávání zvuku
Ano
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ano
Rozhraní
USB
Výkon
GPS
Ano
HD-Ready
Ano
Čidlo hlavního fotoaparátu
CMOS
Kompresní formáty videa
MP4
Počet kamer
4
Rozlišení hlavního fotoaparátu
2592 x 1944 px
Úhel záběru fotoaparátu v interiéru
160°
Hlavní úhel záběru fotoaparátu
160°
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Displej
IPS
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Včetně adaptéru do zapalovače cigaret
Ano
Nabíječka
Ano
Dětské pítko
Ano
Statický obraz
Časosběrný režim
Ano
Foto režim
Ano
Funkce fotografování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 5904209821334 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
