Vzduchová skříň ENDORFY Arx 500 (EY2A010)
Kód: OBUENDOBU0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Integrovaná čtečka karet
Ne
Vzhled
Formát
ATX
Model
PC
Vhodné pro
Hraní
Podporované formáty základní desky
ATX
Počet 2.5" pozic
6
Maximální délka grafické karty
35 cm
Tlačítko zap/vyp
Ano
Maximální délka PSU
30 cm
Barva
Černá
Maximální výška CPU chladiče
17,9 cm
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Počet expanzních slotů
7
Boční okno
Ano
Počet pozic 2,5" / 3,5"
1
Osvětlení
Ne
Protiprachový filtr
Ano
Tlačítko reset
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
228 mm
Hloubka
429 mm
Výška
486 mm
Hmotnost
7,6 kg
Další charakteristiky
Tenká optická mechanika
Ne
Možnosti připojení
Počet portů USB typu C
1
Audio vstup
Ano
Audio výstup
Ano
Počet portů USB typu A
2
Chlazení
Podporované velikosti ventilátorů horního chladiče
280 mm
Instalované přední ventilátory
3x 140 mm
Podporované velikosti ventilátorů zadního chladiče
120 mm
Počet podporovaných ventilátorů
7
Podporované velikosti ventilátorů předního chladiče
240 mm
Instalované horní ventilátory
1x 140 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 140 mm
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.8 kg |
| EAN: | 5903018666297 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 486 mm |
| Šířka balení: | 429 mm |
| Délka balení: | 228 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
